Specjalna kolumna noworoczna dla wszystkich CHEATERÓW. Wiesz kim jesteś.

PYTANIE: Ile jeszcze „DLACZEGO MĘŻCZYZNA OCHRONI?” kolumny, które będziemy musieli znieść w 2021 roku? Mam na myśli wstyd, że kobieta po kobiecie zadaje wielkie pytanie o nasze najgłębsze, najciemniejsze, sekretne pragnienia seksualne? Daj spokój, piszemy niekończące się kolumny z loca-love pl tytułami takimi jak „Dlaczego kobiety mogą być takimi dziwkami?” lub „Co do diabła stało się z jej popędem seksualnym?”?

Król Syjamu podsumował tę całą sprawę seksu prostą, ale zręczną metaforą, w filmie KRÓL I JA, kiedy oświadczył, że pszczoła przechodzi z kwiatu na kwiat, na kwiat, ale kwiat nie przechodzi z pszczoły na pszczołę , do pszczoły. Wystarczająco powiedziane. Sprawa zamknięta. Nigdy więcej świadków, Wysoki Sądzie.

To jest dla wszystkich tych oszustów

Cóż, powinno być „wystarczająco powiedziane”. Niestety, nasze urocze kobiety nie mają naszej ogromnej zdolności do usprawiedliwienia wszystkich naszych irytujących zachowań za pomocą majestatycznej fali jakiegoś imponującego uzasadnienia.

Tak, tak, ale prawda jest taka, że ??wiemy to wszystko. Jakie są głębsze powody, bardziej fundamentalne powody, dla których nasze oczy wędrują i zatrzymują się na jakimś uroczym małym tyłku lub na jakimś stojaku, za który jesteśmy gotowi umrzeć na miejscu… lub przynajmniej z miłością pieszcząc nasze wysoce doświadczone oczy.

Nie przejmuj się pakowaniem kilku kilogramów wakacji do twoich bioder. (Matki z dużymi biodrami tworzą zdrowe dzieci). Chodzi o twoją talię, moja droga. Utrzymuj talię w talii i zwiotczenie, a na swoim koniu zgromadzisz więcej wielbicieli niż Lady Godiva

Cóż, moi przyjaciele, nauka to nauka, a nauka to mój świat. To nam wiele wyjaśnia, jeśli chcemy słuchać. Więc skupmy się na tyłkach… no wiesz, spodnie, tyłki, tylne itp. Każdy facet staje się w pełni akredytowanym ekspertem od kobiecych tylnych paczek, zanim skończy osiemnaście lat. On może powiedzieć ci, dla których musisz iść na wojnę, i tych, którzy zejdą ze sceny, a wszystko to jednym spojrzeniem swojego wyćwiczonego oka. Może ci powiedzieć o dojrzałych i gotowych do rozrodu pośladkach oraz o tych, które muszą zostać zabrane ze stada… nie wie, dlaczego to robi, więc do mnie, naukowca, należy. Sekret: faceci nie są wystarczająco sprytni, aby poznać różnicę między przymusem seksualnym a potrzebą rozmnażania się. Ale kobiety z nas już to wiedzą… kobiety wiedzą, że są mądrzejsze od nas, co naprawdę nas wkurza… nie dlatego, że są mądrzejsze, ale że to wiedzą.

Jak się okazuje, ma to związek z proporcją. (Wątpię, czy chcesz, abym opowiedział o matematyce Boskiej proporcji.) Młody człowiek o wprawnym oku wędruje po krajobrazie, zawsze czujny, dopóki nie znajdzie odpowiedniej proporcji talii do bioder. O co pytasz Idealnie, talia (w naszej kulturze) musi być o około 30% mniejsza niż biodra w najszerszym miejscu. Znowu dlaczego? Płodność, moi przyjaciele. PŁODNOŚĆ! Płodna samica sygnalizuje jej płodność w talii, która jest o 70% większa niż jej pupa. A kiedy byłeś samcem rozwijającym się, zaczynając od macicy, twój mózg był skąpany w testosteronie, który wytyczał ścieżki neuronalne (które nazywamy instynktem lub „twardym przewodem”), co pozwoliło ci zidentyfikować bardzo płodne kobiety z proporcjonalnie dużymi osłami przykład. Bez wielkiego tyłka, bez płodności. Brak zainteresowania

Ale czy można winić Butt Men za to, że chcą wypełnić swój jąderowy nakaz zapłodnienia ich? Co tu się dzieje? (Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie thepostandbugle.com). Pytam was, kto ma czelność nazwać naturalny proces zapłodnienia, CHEATING? Kto ma ochotę zakwestionować THE TESTICULAR IMPERATIVE? Kto jest tak tandetny, że nie dostrzega ogromnego wkładu wszystkich tych ciężko pracujących, twardo okablowanych, ochotniczych butików?

Powiem ci kto. PODMIOTY RELACJI Z KOBIETAMI… to kto.

Więc przestań. Ponieważ nie moglibyśmy przestać, gdybyśmy chcieli. Bądź niewdzięczny za cudzy czas. Jesteśmy dumnymi członkami organizacji, NOB (National Organization of Buttchequers). Jesteśmy nieugiętymi amerykańskimi NOB.

Ponieważ wiemy, że istnieje kilka ciekawskich samic, które podglądają stronę thepostandbugle.org, oferujemy następujące porady, lepiej wyglądająca połowa naszego gatunku. Nie przejmuj się pakowaniem kilku kilogramów wakacji do twoich bioder. (Matki z dużymi biodrami tworzą zdrowe dzieci). Chodzi o twoją talię, moja droga. Trzymaj talię i czupryny wolne, a zgromadzisz więcej wielbicieli niż Lady Godiva na swoim koniu… złamiesz więcej serc niż edycja kostiumów kąpielowych i dostaniesz więcej ofert na „kolację” niż w restauracjach w Nowym Orleanie… a w „Big Easy” znajduje się wiele restauracji.

Obetnij więc brzuch i zastaw swoją poezję, dziewczyno, a ryba sama wskoczy do twojej łodzi. Pamiętaj jednak, aby zawsze „męczyć się z tym” u mężczyzn… to wszystko jest częścią męskiego imperatywu polowania. I nie ma znaczenia, ilu punditersów bez końca opina się na męskiej połowie naszej populacji, nic poza aktem Boga nie zmieni fundamentalnej natury naszych ludzi.

Następnym razem powiem, dlaczego niektórzy mężczyźni są całkowicie monogamiczni. W międzyczasie zajrzyj na stronę thepostandbugle.com, która na przemian rozśmieszy cię, wkurzy, sprawi, że będziesz chciał coś rzucić i zmotywuje cię do napisania komentarza do nas, co zawsze uważamy za interesujące.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *