Chiara jest 41-letnią kobietą z Sydney w Australii, która znalazła się w singlu po 18 latach ze swoim byłym. Tutaj opowiada o jednym ze swoich doświadczeń związanych z aplikacją randkową Bumble.

Musisz gdzieś zacząć


Po raz trzeci rozłączam się z moim najlepszym przyjacielem po tym, jak zostawiłem bardziej szaloną wiadomość niż ostatnia. Co ja robiłem; czy desperacko szukałem uwagi, że w środku nocy jechałem do domu nieznajomego? Środek nocy… OK, to może być lekka przesada, bo była dopiero 21.00. Ale dla mnie było już za późno na rozpoczęcie wieczoru. Potrzebowałem uspokojenia Annabelle, żeby mnie uspokoić, ale nie odpowiadała. Jestem pewien, że te wiadomości mogą zabrzmieć śmiesznie, gdy ich słucha.

To była moja druga próba spotkania kogoś z Bumble. Pierwszy nie był udany, ale winię za to Annabelle, ponieważ to ona otarła Eduardo. Powiedziała, że ??lubi ciemny włoski wygląd, więc może powinna była umówić się z nim na randkę. Szczerze mówiąc, po prostu nie mogłem z nim rozmawiać, kiedy się dopasowaliśmy, ale byłem ciekawy, co się stanie. Spotkaliśmy się i nie było żadnego związku, ale nadal chciał wrócić do mnie po „kawę”.

Ponownie spróbowałem szczęścia przy przesuwaniu i tym razem to byłam tylko ja. Nie ma potrzeby, aby przyjaciel ponownie wykonał brudną robotę. Nazywa się Dante, Włoch mieszkający w Coogee, na przedmieściach Sydney. Więc jestem w moim samochodzie. Całe życie mieszkałem w Sydney i nigdy nie byłem w Coogee. Wschodnie przedmieścia nie są obszarem, który często odwiedzam. To po prostu nie ja, ale każda osoba na Bumble wydaje się mieszkać w Bondi, Coogee lub Manly, pranie tapicerki samochodowej bydgoszcz które są na wybrzeżu – więc jeśli zamierzam wziąć udział w jednej akcji, zgadnij, że nadszedł czas, aby wyjść z mojej strefy komfortu i zobacz jak żyje druga połowa.

Kilka razy się zgubiłem i musiałem się zatrzymać i ponownie ocenić mapę. Mógłbym korzystać z GPS w samochodzie, ale byłoby to zbyt inteligentne, a sposób, w jaki się teraz czuję, nie jestem.

Idę do domu mężczyzny, którego nigdy nie spotkałem. Napisałem do Annabelle jego imię i nazwisko, numer i adres, dodając, że jeśli nie odezwała się rano ode mnie, to właśnie tam byłem, żeby policja odebrała moje ciało. Ok, może odrobinę przesadnie dramatyczne. W tym, co robiłem, był element głupoty, ale szczerze mówiąc, nie uprawiałem seksu od 10 miesięcy i desperacko potrzebowałem działania. Musiałem wrócić na przysłowiowego konia.

Mój były przeszedł ze swojego życia ze mną i nadszedł czas, aby to samo zrobić.

Jadąc ulicą Dantego, wariowałem i przeklinałem krwawą sytuację parkingową na wschodnich przedmieściach, ale kiedy skręciłem za rogiem, było miejsce i zrobiłem niesamowity park równoległy. To był los. Zadzwoniłem do Annabelle po raz ostatni, żeby sprawdzić, czy odbierze. Nie zrobiła tego. Zostawiłem wiadomość „Ok, jestem tutaj i wchodzę”.

Gdy szedłem do domu Dantego, uderzyło mnie, jak mało wiedziałem o tej osobie. Był w Sydney od 7 lat i był reżyserem filmowym. Na wszystkich swoich zdjęciach profilowych wyglądał inaczej, krótkie i długie włosy, z brodą i bez. Ciekawie będzie zobaczyć, które spojrzenie otworzyło frontowe drzwi. Wcześniej niewiele było SMS-ów. Wymazałem go tylko poprzedniego wieczoru i wysłaliśmy tylko kilkanaście wiadomości tam i z powrotem.

Nie ma żadnych zasad dotyczących randkowania i życia, ciągle sobie przypominałem. Jestem 40-letnią kobietą i jeśli chcę iść w piątek wieczorem na spotkanie z kimś, kogo nie znałem i nie spotkałem w aplikacji randkowej, to moja przywilej. W mojej głowie pojawił się komentarz mojego byłego, który powiedział mi w zeszłym miesiącu, gdy powiedział mi, że przenosi swoją 2-miesięczną dziewczynę do swojego nowego domu: „Wszyscy to robią, więc dlaczego nie mogę?”

Palce przekroczyły dwa razy urok
Zapukałem do drzwi domu Dantego; moje serce biło z prędkością miliona mil na godzinę. House to luźny termin, naprawdę przekształcony sklep. Przez zasłonę widziałem postać poruszającą się spiralnymi schodami w kierunku drzwi. Tutaj nic nie idzie.

„Witam, jak się masz?” Jego powitanie było ciepłe z gęstym włoskim akcentem. Pochyla się, by pocałować go w każdy policzek; o tak, właśnie tak, to robią Włosi. W końcu powinienem to wiedzieć. Wchodzę do pokoju, jest mały i przytulny. Każda przestrzeń wydaje się być wypełniona lub zakryta, a nie tak, jak się spodziewałem domu jednego człowieka. Odchodzi, rozprasza się wszelka niezręczność. Zaczyna sprzątać mały aneks kuchenny, tłumacząc, że poprzedniej nocy miał ludzi i gotował. Jestem pod wrażeniem człowieka, który umie gotować.

Siedzę na stołku przy blacie kuchennym i staram się wyglądać na zrelaksowanego, tak jak robię to każdego dnia. Ale jestem oszustem, nie jestem pewien, jak rozmawiać z facetami. Byłem w związku przez ostatnie 18 lat, a nawet wcześniej nie udało mi się rozmawiać z chłopakami. Prawdopodobnie jeden z powodów, dla których tak wiele zniosłem w swoim małżeństwie, strach przed tym, że muszę tam być i przejść przez to wszystko jeszcze raz.

Wydaje mi się, że radzę sobie z tym, że jestem taki pewny siebie, Dante wydaje się nieświadomy mojego wewnętrznego dialogu. Po umyciu kieliszków do wina nalewa nam czerwone wino. Nie piję czerwonego wina, ale mu nie mówię. Wyciąga truskawki i zaczyna robić czekoladowy sos na kuchence. Robi nam deser. Czy to jego ruch, by mnie uwieść, bo jestem pewien, że jestem pewny. Patrzę na niego, kiedy on pracuje. Jest przystojnym mężczyzną, jego długie włosy są spięte w kucyk, ogolone pod nim i ma brodę. Nie jest to typowy wygląd. Ale nadal potrafię docenić, że jest przystojny, a jego akcent czyni cuda z moich bioder.

Zadaje pytanie, które, jak sądzę, odpowiem dużo, gdy spotykam nowych mężczyzn: „Jak więc piękna kobieta taka jak ty może być singlem?”.

Opowiadam ostatnie kilka lat mojego małżeństwa. Wydaje się, że rozumie, kiedy opowiada o swoim związku z byłym narzeczonym. Teraz oboje wiemy, dlaczego jesteśmy singlami i korzystamy z internetowych aplikacji randkowych, aby znaleźć kogoś nowego.

Dante jest człowiekiem bardzo namiętnym pod każdym względem, do tego, co robi i do życia. Trudno nie dać się porwać jego emocjom, a on podziela swoje zainteresowanie filmowaniem i sprawia, że ??słucham innej muzyki i oglądam różne nagrane przez niego klipy. Od czasu do czasu pali, stojąc przy swoich otwartych drzwiach. Stoję przy spiralnych schodach, tak jak on, abyśmy mogli kontynuować rozmowę. Minęło dużo czasu, ale rozmowa wciąż płynie. Naprawdę dobrze się bawię.

Czy zrobi ruch?


Stojąc przy drzwiach i obserwując, jak pali, zastanawiam się, jak to się przenosi na następny poziom. Czy robię pierwszy ruch, prawda? Jestem pewien, że mnie lubi. Byłoby mu tak łatwo, gdy wróci, by podejść do mnie schodami i pocałować mnie. Ale tak się nie dzieje. Patrzę na zegarek, robi się późno. Jutro mam przyjęcie urodzinowe mojego syna, na które przyjeżdża 15 dzieci. Jeszcze nie skończyłem ciasta. Starając się być beztroskim, odpowiedzialność za moje życie spoczywa na głowie.

singielka

Po czterech do pięciu godzinach rozmowy w końcu wykonuje ruch i całuje mnie.

Właśnie tego potrzebowałem; Nie pamiętałem nawet, kiedy ostatni raz kogoś pocałowałem. Kiedy jesteś w związku, bierzesz się za coś oczywistego i zapominasz o prostych przyjemnościach. Ten pocałunek był taki prosty, ale sprawił, że poczułem się tak pożądany. Przygryzł moją dolną wargę, Boże, było tak dobrze.

„Całujesz się jak Sycylijczyk”, mówi mi. Nie wiem, co to znaczy, i nie zamierzam też przekonywać, że jestem Australijczykiem, mimo że urodzili się moi rodzice.

Postanawiamy przenieść się na górę do jego sypialni na poddaszu, aby zapewnić sobie większy komfort. To się dzieje, mówię sobie. Zaraz będę spać z innym mężczyzną innym niż mój były mąż. Moje ciało tego chce, ale mój umysł jest pełen wątpliwości co do tego, jak to będzie. Czy pomyśli, że jestem gruby? Czy pomyśli, że nie jestem wystarczająco dobry seksualnie? Moje poczucie własnej wartości nie jest teraz wysokie dzięki uprzejmości byłego męża.

Dante uspokaja mnie, mówi właściwe rzeczy. Mówi mi, jaka jestem piękna i seksowna, uzupełnia moją czerwoną bieliznę – tak, przygotowałem się – i nie mogę się powstrzymać, ale dobrze się bawię. Zapominam wszystkie bzdury z zeszłego roku i bawię się tak, jak powinien zrobić każdy 40-latek.

Zasypiamy o 5.30; daje mi piżamę, którą mogę założyć, która wydaje mi się słodka. W myślach odnotowuję, o której godzinie muszę wyjść, aby wrócić do domu na czas, aby skończyć robić ciasto. Kilka godzin później budzę się i postanawiam odejść, czy powinienem go obudzić? Nie, najlepiej pozwolić mu spać. Ubieram się i schodzę na dół, gdzie zostawiam notatkę, ale gdy już wychodzę, schodzi na dół w półśnie i uściska mnie na pożegnanie.

Wychodzę stamtąd z największym uśmiechem na twarzy. Ja to zrobiłem. To był pierwszy krok, który potrzebowałem we właściwym kierunku, aby poczuć, że wszystko będzie dobrze. Że mężczyźni nadal uważali mnie za seksownego i atrakcyjnego. Opinia mojego męża na temat tego, co widział jako moje wady, była właśnie taka – jego opinia. Nie wszyscy czują to samo.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *